En modern och nytänkande byrå

Kort om företaget

Vi på GRW Media bär på stora drömmar och ambitioner, något vi hoppas speglas i vårt arbete. Som byrå är vi dedikerade till att erbjuda varje kund en unik lösning och vi anstränger oss alltid för att nå det perfekta resultatet.

Lediga tjänster

Performance Marketer

Bli en nyckelspelare i vår fortsatta framgångshistoria. Sedan vår start 2019 har GRW Media varit i framkant när det gäller att förvandla […]
Läs mer

Kontaktuppgifter

Kontakta oss eller skicka en spontanansökan
Adress

Möt teamet

Christian Cicek

Creative Director
christian@grwmedia.se

Clara Ekenström

Social Media Manager
clara@grwmedia.se

Nils Blomberg

Marketer & Designer
nils@grwmedia.se

Henrik Aronsson

Performance Marketer
henrik@grwmedia.se

Lucas Lindström

VD & Grundare
lucas@grwmedia.se

Linda Dannesdotter

Content Creator
linda@grwmedia.se

Adrian Jurio

Projektledare
adrian@grwmedia.se

Fanny Isgren

Social Media Manager
fanny@grwmedia.se

Gunilla Von Platen

Investerare & Partner

Christian Cicek

Creative Director
christian@grwmedia.se

Clara Ekenström

Social Media Manager
clara@grwmedia.se

Henrik Aronsson

Performance Marketer
henrik@grwmedia.se

Lucas Lindström

VD & Grundare
lucas@grwmedia.se

Nils Blomberg

Marketer & Designer
nils@grwmedia.se

Linda Dannesdotter

Content Creator
linda@grwmedia.se

Adrian Jurio

Projektledare
adrian@grwmedia.se

Fanny Isgren

Social Media Manager
fanny@grwmedia.se

Välkommen att boka ett möte mig, Lucas Lindström!

Välkommen att boka ett möte mig, Lucas Lindström!