Vi ser fram emot att höra från dig!

Boka gärna ett samtal med mig!

Kontakta oss

Allmänna frågor och kontakt
Adress

Christian Cicek

Creative Director
christian@grwmedia.se

Clara Ekenström

Social Media Manager
clara@grwmedia.se

Nils Blomberg

Marketer & Designer
nils@grwmedia.se

Henrik Aronsson

Performance Marketer
henrik@grwmedia.se

Lucas Lindström

VD & Grundare
lucas@grwmedia.se

Linda Dannesdotter

Content Creator
linda@grwmedia.se

Adrian Jurio

Projektledare
adrian@grwmedia.se

Fanny Isgren

Social Media Manager
fanny@grwmedia.se

Christian Cicek

Creative Director
christian@grwmedia.se

Clara Ekenström

Social Media Manager
clara@grwmedia.se

Henrik Aronsson

Performance Marketer
henrik@grwmedia.se

Lucas Lindström

VD & Grundare
lucas@grwmedia.se

Nils Blomberg

Marketer & Designer
nils@grwmedia.se

Linda Dannesdotter

Content Creator
linda@grwmedia.se

Adrian Jurio

Projektledare
adrian@grwmedia.se

Fanny Isgren

Social Media Manager
fanny@grwmedia.se

Välkommen att boka ett möte mig, Lucas Lindström!

Välkommen att boka ett möte mig, Lucas Lindström!